Partneři - výměna odkazů
Registrace Vašeho odkazu


přitáhněte si více zákazníků, registrujte zde Vaše stránky a vyměňte si vzájemný odkaz.
Proč budovat zpětné odkazy
Čím více odkazů na internetovou prezentaci směřuje, tím víc je prezentace významnější pro vyhledávače jako například Google, Seznam, či Jyxo. Čím významnější stránky jsou, tím vyšší umístění mají v jejich výsledcích vyhledávání. S tím jak jsou stránky ve vyhledávačích umístěny samozřejmě souvisí jejich návštěvnost, potažmo tedy i zisk. Výhodou budování zpětných odkazů pomocí výměny odkazů je zejména to, že je zcela zdarma. Takže pokud máte zájem, regisrujte své stránky a vyměňte si snámi odkaz.

Nabízíme umístění odkazu na této stránce partnerů nebo v případě vzájemné dohody také v patičce stránky. V případě výměny v patičce stránek - požadujeme většinou tématicky zaměřené stránky s daným oddělením a adekvátními SR a PR ranky tzn. např. máte-li web o výrobě židlí pak nabízíme umístění v patičce na všech stránkách oddělení Nábytku atd. připravujeme také textovou inzerci v levém sloupci pod kategoriemi v takovémto případě toto napište do pole pro poznámku při registraci odkazu.
Nabízíme umístění zpětného odkazu na těchto pozicích
1) Na této stránce partnerů:
zde je jedinou podmínkou pr vzájemné umístění odkazu mít web s alespoň pagerankem 2 popř. srankem 70. Mohou zde být i ikonkové odkazy o velikosti 88x31. Pokud chcete ikonkový odkaz, je třeba do políčka ve formuláři vložit odkaz na Vaší ikonku.

2) V patičkách stránek:
Na všech stránkách nebo zvoleném oddělení. Podmínka je mít minimální rank vaši hlavní stránky (pagerank 3 a více nebo srank 80 a více), vaše stránky musí být tématicky podobné s některým oddělením našeho obchodu. Počet odkazů v patičkách je omezen na 15. Je zde možnost si zvolit zda má být odkaz umístěn pouze na hlavní stránce nebo Váš odkaz může být zobrazován pouze ve vybraných odděleních. Tzn. např. máte-li stránky se sportovní tématikou, pak nám stačí napsat do poznámky, že chcete zobrazovat zpětný odkaz v celé sekci Sportovní potřeby, sportovní oblečení a fitness výživa.

3) V sekci doporučujeme (levý sloupec pod kategoriemi):
Odkazy typu inzerátu na všech stránkách nebo zvoleném oddělení v levém sloupci s možnost krátkého popisného textu pod odkazem (tento text napište do políčka - Alternativní text). Zde je podmínka minimálních ranků vaši hlavní stránky (pagerank 4 nebo srank 80), vaše stránky musí být tématicky podobné s některým oddělením našeho obchodu. Počet odkazů v sekci doporučujeme je omezen na 5. Je zde možnost si zvolit zda má být odkaz umístěn pouze na hlavní stránce nebo Váš odkaz může být zobrazován pouze ve vybraných odděleních. Tzn. např. máte-li stránky se sportovní tématikou, pak nám stačí napsat do poznámky, že chcete zobrazovat zpětný odkaz v celé sekci Sportovní potřeby, sportovní oblečení a fitness výživa.