Prodejna Ostrava-Hrabová

Podívejte se do Mapy než za náma vyrazíte, ať nebloudíte :-) jsme trošku zastrčeni. Níže máte podrobné popisy jak nás najdete autem či busem. Předem vás chceme také upozornit, že na této prodejně  nemáme všechno zboží, které máme k zakoupení na internetu, slouží hlavně jako výdejní místo. Ale i tak se zde dá vybrat spousta zajímavých věciček. V případě objednání a následného vyzvednutí máme svozy z hlavní centrály každé úterý, takže většinou je zboží k vyzvednutí od objednání maximálně do týdne tzn. podle dne od objednání.

PROVOZNÍ DOBA
 Pondělí    od 09:00 hod.  do 16:00 hod.
 Úterý  od 12:00 hod.  do 16:00 hod.
 Středa  od 09:00 hod.  do 16:00 hod.
 Čtvrtek  od 12:00 hod.  do 16:00 hod.
 Pátek  od 09:00 hod.  do 16:00 hod.
 Sobota
 Neděle
možno se individuálně domluvit předem na telefonním čísle nutno se předem domluvit přes SMS nebo na tel. 605 458 363


KDE JSME
Naší novou malou prodejnu a výdejní místo najdete v Ostravě-Hrabové na ulici K Nadjezdu 2/997.Najdete nás přímo na cyklostezce cca 300m za dřevěným kostelíkem směrem na Pilíky. Jsme rohový dům u křížení cyklostezky ulice   Domovská a ul. K Nadjezdu (cihlová zatím neomítnutá novostavba dvoupatrového domu s plochou střechou a rozestavěným pískovým plotem, po stříbrných schodech do prvního patra je vstup do prodejny). Nevíte-li, kde se výdejní místo nachází nebo máte strach, že nás nenajdete poznačte si naše telefonní číslo 739 769 790. Rádi vám vysvětlíme jak nás najdete.

AUTOBUSEM
Spojení je linkami 27,39,41 a vystoupíte na zastávce Kostelík. Od zastávky je to 5 minut pěšky. Hned u zastávky popřípadě naproti podle směru, ze kterého přijedete je obchod s potravinami Hruška. Vedle tohoto obchodu zajdete do ulice Perunova (hned z kraje půjdete kolem popelnic) a po této ulici půjdete až na konec cca 150m v dálce pak mezi domy uvidíte pole. Na konci u tohoto pole odbočíte do leva na cyklostezku to je ulice Domovská, když po ní půjdete budete mít po pravé straně pole a hned kousek dál již začnou rodinné domy. Půjdete stále rovně cca 200m po této cyklostezsce k další křižovatce a jste na místě. Jsme zatím neomítnutý nový rodinný dům, výdejní místo - obchůdek je v prvním patře po bočním ocelovém schodišti.

AUTEM
Pokud jedete autem ze směru od Makra/Tesca resp. od Místecké pojedete po hlavní ulici Paskovská a z ní odbočíte do prava u bývalé Restaurace Lípa (nyní je již zbořena) resp. za Hasičárnou na ulici Jezerní. Po ulici Jezerní pojede až na konec (cca 300m) a přijedete na T křižovatku, kde odbočíte v levo na ulici Nešverova. Pojede asi jen 60m pět až na konec a zde odbočíte v pravo a popojedete 20m a přijedete rovně cyklostezku resp. ulici Domovskou. My jsme po pravé straně hned u cyklostezky kde nás uvidíte. Je to zatím neomítnutý nový rodinný dům, výdejní místo - obchůdek je v prvním patře po bočním ocelovém schodišti.

Adresa výdejního a prodejního místa:
Ing. Roman Škorňák
Výdejní místo www.metalove-obleceni.cz
K Nadjezdu 2 / 997
Ostrava - Hrabová 720 00

Tel. 739 769 790